יום רביעי, אוגוסט 30, 2006


"חכמת הגוף"
היא תרפיית מגע מתקדמת הנוגעת בחכמה הפנימית של הגוף לריפוי ואיזון

השיטה, שפותחה ע"י האוסטיאופטית ענת שיינמן, היא אינטגרציה של טכניקות מגע ותנועה באוסטאופתיה, קרניו- סאקרל ותרפיה סומאטית.
ייחודה של השיטה הוא בשילוב היצירתי, המרתק והמרפא שמתקבל מהחיבור בין
גוף-נפש-רוח מגע-תנועה ידע - אינטואיציה

בואו ללמוד ולחוות איך בטכניקות עדינות של מגע ותנועה מתוך
האוסטיאופתיה, קרניו- סאקרל, תרפיה סומאטית, צ'י- קונג ומדיטציה,בואו ללמוד ולחוות איך מפתחים כלים טיפוליים יעילים לדפוסים של:
מתח כרוני, כאב, פציעות, בעיות שלד ויציבה, סינדרומים סומאטיים
והתמחות ייחודית בבעיות התפתחות אצל תינוקות וילדים

הנכם מוזמנים לערב מבוא חווייתי למתעניינים בשיטה, בטיפולים ובלימודים.
למתענינים נא לפנות לענת ב 0544797467 או למרכז ב035495149
במרכז הישראלי לרפואת גוף- נפש ברמת השרון.

בתוכנית:

הרצאה על השיטה בליווי סרט והדגמות - ענת שיינמן
בואו לשמוע, לראות ולחוות - בואו לשלב אינטואיציה וידע
בואו "לגעת בחכמה".
אפשר לבקר אותנו באתר המפגש פתוח לקהל הרחב וההשתתפות בו אינה כרוכה בתשלום

נא להגיע בבגדים נוחים

לפרטים ואישור השתתפות : 03-5495149 // 054-4797467


ציטוטי תלמידים ומטופלים על השיטה

"הקורס היה מעולה עבורי. כפסיכולוגית שעוסקת ברמת מודעות גבוהה בתפקוד הנפשי והרוחני של האדם, הרגשתי שזו פעם ראשונה שהמודעות הזו התחברה גם לצד הפיזי שלנו. גם אם למדתי מעט טאי-צ'י וצ'י-קונג, עדיין הדברים היו אוטומטיים ולא ממוללים ומוסברים. קורס חכמת הגוף היווה עבורי דבק מצוין לכל הדברים והתובנות שאני עוסקת בהן, ונשאר בי ככלי. אני אסירת תודה לך. התעשרתי "המון" ויצאתי זקופה יותר, בטוחה יותר וצומחת. תודה על החן הרב והחכמה שלך, שהתאפשר לנו לגעת בחלקם."

חכמת הגוף עבורי הינה שיטה ייחודית המשלבת בתוכה עבודה על יציבה, מתח שרירי, תנועה מפרקית, נשימה, מדיטציה, חידוד מערכת החישה ולמידה מחודשת של המוח האנושי בחיבור אנרגטי המשלב את כל אלה יחדיו ויוצר מודעות חדשה ורחבה יותר לגוף על כל רבדיו.
אני מוצא את השיטה כיעילה במיוחד לטיפול במתחים וכאבים כרוניים, בעיות יציבה ומנח השלד, טראומות פיזיות ורגשיות ואיזון אנרגטי. הטיפול נעשה תוך מגע מתחשב ותשומת לב מירבית למגבלותיו של המטופל, וכמובן באהבה גדולה.

"כמטופלת, הגעתי אל ענת בעקבות תאונת דרכים ועברתי אצלה סדרה של טיפולים, במהלכם חל שינוי גדול בתפישתי את גופי. הבנות ותבונות חדשות התגלו לי והתעורר בי הצורך לדעת עוד ועוד על גופי - הגוף איתו אני נמצאת כל הזמן אך עדיין לא מכירה אותו כראוי.
כמטפלת ותלמידה בקורס, צברתי ידע, תחושה ומגע, והבנת הגוף שלי ושל אחרים. אני חשה שהבנתי התפתחה, ואני מטפלת באופן יצירתי וטוב יותר באנשים. הקורס התחיל לסדר אצלי הרבה דברים שידעתי, והעלה אותם בדרגה."

"הגעתי ללאה, מטפלת בחוכמת הגוף, בעקבות אוסטיאופורוזיס בעמוד השדרה. בה בעת גם נקלעתי למשבר אישי קשה שטלטל אותי רגשית ונפשית כאחד. מקץ מספר פגישות, הודות לטיפול משולב בין גוף לנפש, חלו בי שינויים מדהימים, הן מבחינה פיזיולוגית והן בהקלה עצומה בעומס הרגשי.
לאה למדה אותי להרפות את שריריי הצוואר, לפתוח את הסרעפת ואת בית החזה, לנשום נכון ולעבוד על האגן והירכיים. מדובר בטיפול ייחודי, צירוף מרשים בין גוף לנפש. כל טיפול היה שונה מקודמו, ההתקדמות הייתה מהירה ומבטיחה, ותחושת ההתחזקות הפיזית והנפשית תפשה תאוצה מדהימה."

אין תגובות: